Tabella-sorsolás 2016/2017 – NB3

Sorsolás, tabella, eredmények, menetrend – 2016/2017

Sorsolás, eredmények - NB III Közép csoport 2016/2017-es szezon - 34.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2017.06.04.18:00Komlói BányászSzentlőrinc SE0-4 (0-1)
2017.06.04.18:00Pénzügyőr SEPécs0-3 (0-3)
2017.06.04.18:00Dunaharaszti MTKBékéscsaba 1912 Előre II.1-0 (1-0)
2017.06.04.18:00Hódmezővásárhelyi FCPaksi FC II.2-2 (1-0)
2017.06.04.18:00Méhkeréki SEMórahalom2-2 (1-0)
2017.06.04.18:00SzigetszentmiklósBudafoki MTE-Újbuda FC2-3 (1-1)
2017.06.04.18:00DunaújvárosSzekszárdi UFC2-3 (2-2)
2017.06.04.18:00Ferencvárosi TC II.Várfürdő-Gyulai TFC1-1 (0-1)
2017.06.04.18:00FC DabasDabas-Gyón2-0 (0-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Közép csoport 2016/2017-es szezon - 33.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2017.05.27.18:00Dabas-GyónKomlói Bányász2-0 (1-0)
2017.05.27.18:00Várfürdő-Gyulai TFCDunaújváros1-3 (0-2)
2017.05.27.18:00Szekszárdi UFCSzigetszentmiklós3-1 (0-1)
2017.05.27.18:00Budafoki MTE-Újbuda FCMéhkeréki SE3-2 (2-0)
2017.05.27.18:00MórahalomHódmezővásárhelyi FC0-1 (0-0)
2017.05.27.18:00PécsFC Dabas4-0 (1-0)
2017.05.28.11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Pénzügyőr SE3-1 (1-0)
2017.05.28.18:00Szentlőrinc SEFerencvárosi TC II.1-0 (1-0)
2017.05.28.18:00Paksi FC II.Dunaharaszti MTK1-2 (0-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Közép csoport 2016/2017-es szezon - 32.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2017.05.20.18:00DunaújvárosSzentlőrinc SE7-0 (2-0)
2017.05.20.18:00SzigetszentmiklósVárfürdő-Gyulai TFC4-1 (1-1)
2017.05.20.18:00PécsDabas-Gyón9-0 (4-0)
2017.05.21.11:00Ferencvárosi TC II.Komlói Bányász3-2 (1-0)
2017.05.21.17:30Pénzügyőr SEPaksi FC II.1-1 (0-0)
2017.05.21.18:00FC DabasBékéscsaba 1912 Előre II.1-0 (1-0)
2017.05.21.18:00Dunaharaszti MTKMórahalom1-1 (1-0)
2017.05.21.18:00Hódmezővásárhelyi FCBudafoki MTE-Újbuda FC0-2 (0-0)
2017.05.21.18:00Méhkeréki SESzekszárdi UFC2-2 (2-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Közép csoport 2016/2017-es szezon - 31.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2017.05.13.17:00Békéscsaba 1912 Előre II.Pécs0-3 (0-3)
2017.05.13.17:30Komlói BányászDunaújváros1-4 (1-0)
2017.05.13.17:30Várfürdő-Gyulai TFCMéhkeréki SE1-0 (1-0)
2017.05.13.17:30Szekszárdi UFCHódmezővásárhelyi FC0-0 (0-0)
2017.05.13.17:30Budafoki MTE-Újbuda FCDunaharaszti MTK4-0 (3-0)
2017.05.13.17:30MórahalomPénzügyőr SE3-2 (2-0)
2017.05.14.17:30Dabas-GyónFerencvárosi TC II.2-4 (1-2)
2017.05.14.17:30Szentlőrinc SESzigetszentmiklós2-1 (1-1)
2017.05.14.17:30Paksi FC II.FC Dabas0-1 (0-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Közép csoport 2016/2017-es szezon - 30.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2017.05.06.17:00Pénzügyőr SEBudafoki MTE-Újbuda FC0-2 (0-2)
2017.05.06.17:30SzigetszentmiklósKomlói Bányász7-0 (3-0)
2017.05.07.11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Dabas-Gyón7-1 (3-1)
2017.05.07.17:30Méhkeréki SESzentlőrinc SE1-4 (1-1)
2017.05.07.17:30PécsPaksi FC II.3-1 (0-1)
2017.05.07.17:30FC DabasMórahalom1-1 (1-0)
2017.05.07.17:30Dunaharaszti MTKSzekszárdi UFC0-1 (0-0)
2017.05.07.17:30Hódmezővásárhelyi FCVárfürdő-Gyulai TFC1-0 (0-0)
2017.05.07.18:30DunaújvárosFerencvárosi TC II.2-2 (1-1)

Sorsolás, eredmények - NB III Közép csoport 2016/2017-es szezon - 29.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2017.04.29.17:00Dabas-GyónDunaújváros0-0 (0-0)
2017.04.29.17:00Komlói BányászMéhkeréki SE5-2 (1-1)
2017.04.29.17:00Várfürdő-Gyulai TFCDunaharaszti MTK0-0 (0-0)
2017.04.29.17:00Szekszárdi UFCPénzügyőr SE0-0 (0-0)
2017.04.29.17:00Budafoki MTE-Újbuda FCFC Dabas0-2 (1-0)
2017.04.29.17:00MórahalomPécs0-4 (0-1)
2017.04.30.11:00Ferencvárosi TC II.Szigetszentmiklós3-1 (1-1)
2017.04.30.17:00Szentlőrinc SEHódmezővásárhelyi FC1-1 (1-1)
2017.04.30.17:00Paksi FC II.Békéscsaba 1912 Előre II.2-0 (2-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Közép csoport 2016/2017-es szezon - 28.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2017.04.22.16:00Pénzügyőr SEVárfürdő-Gyulai TFC5-1 (2-1)
2017.04.22.17:00SzigetszentmiklósDunaújváros1-1 (0-0)
2017.04.22.17:00PécsBudafoki MTE-Újbuda FC1-1 (1-1)
2017.04.23.11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Mórahalom2-1 (2-0)
2017.04.23.17:00Dunaharaszti MTKSzentlőrinc SE2-2 (1-0)
2017.04.23.17:00Hódmezővásárhelyi FCKomlói Bányász1-1 (0-0)
2017.04.23.17:00Méhkeréki SEFerencvárosi TC II.1-0 (0-0)
2017.04.23.17:00FC DabasSzekszárdi UFC1-2 (1-1)
2017.04.23.17:00Paksi FC II.Dabas-Gyón2-0 (0-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Közép csoport 2016/2017-es szezon - 27.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2017.04.14.16:30Szentlőrinc SEPénzügyőr SE0-3 (0-1)
2017.04.15.16:30Dabas-GyónSzigetszentmiklós1-3 (0-3)
2017.04.15.16:30Komlói BányászDunaharaszti MTK1-2 (1-2)
2017.04.15.16:30Várfürdő-Gyulai TFCFC Dabas1-0 (0-0)
2017.04.15.16:30Szekszárdi UFCPécs1-2 (1-1)
2017.04.15.18:00DunaújvárosMéhkeréki SE4-0 (0-0)
2017.04.16.11:00Ferencvárosi TC II.Hódmezővásárhelyi FC2- 2 (0-0)
2017.04.16.16:30Budafoki MTE-Újbuda FCBékéscsaba 1912 Előre II.5-0 (2-0)
2017.04.16.16:30MórahalomPaksi FC II.1-4 (1-2)

Sorsolás, eredmények - NB III Közép csoport 2016/2017-es szezon - 26.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2017.04.08.16:00Pénzügyőr SEKomlói Bányász0-2 (0-0)
2017.04.08.16:30PécsVárfürdő-Gyulai TFC3-0 (0-0)
2017.04.08.16:30MórahalomDabas-Gyón4-1 (1-0)
2017.04.09.11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Szekszárdi UFC1-0 (1-0)
2017.04.09.16:30FC DabasSzentlőrinc SE1-1 (0-1)
2017.04.09.16:30Dunaharaszti MTKFerencvárosi TC II.2-1 (1-0)
2017.04.09.16:30Hódmezővásárhelyi FCDunaújváros1-1 (1-1)
2017.04.09.16:30Méhkeréki SESzigetszentmiklós0-0 (0-0)
2017.04.09.16:30Paksi FC II.Budafoki MTE-Újbuda FC1-2 (0-1)

Sorsolás, eredmények - NB III Közép csoport 2016/2017-es szezon - 25.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2017.04.01.16:30Dabas-GyónMéhkeréki SE2-1 (1-0)
2017.04.01.16:30SzigetszentmiklósHódmezővásárhelyi FC0-1 (0-1)
2017.04.01.16:30Komlói BányászFC Dabas0-1 (0-0)
2017.04.01.16:30Budafoki MTE-Újbuda FCMórahalom4-0 (3-0)
2017.04.01.18:00DunaújvárosDunaharaszti MTK2-1 (1-0)
2017.04.02.11:00Ferencvárosi TC II.Pénzügyőr SE3-1 (1-0)
2017.04.02.16:30Szentlőrinc SEPécs2-2 (0-0)
2017.04.02.16:30Várfürdő-Gyulai TFCBékéscsaba 1912 Előre II.3-0 (1-0)
2017.04.02.16:30Szekszárdi UFCPaksi FC II.1-0 (1-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Közép csoport 2016/2017-es szezon - 24.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2017.03.24.16:00FC DabasFerencvárosi TC II.1-0 (1-0)
2017.03.25.14:00Budafoki MTE-Újbuda FCDabas-Gyón1-1 (0-0)
2017.03.26.11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Szentlőrinc SE0-2 (0-2)
2017.03.26.13:00Pénzügyőr SEDunaújváros2-0 (0-0)
2017.03.26.16:00PécsKomlói Bányász3-0 (1-0)
2017.03.26.16:00Dunaharaszti MTKSzigetszentmiklós0-2 (0-1)
2017.03.26.16:00Hódmezővásárhelyi FCMéhkeréki SE1-1 (0-1)
2017.03.26.16:00MórahalomSzekszárdi UFC2-2 (0-2)
2017.03.26.16:00Paksi FC II.Várfürdő-Gyulai TFC1-1 (0-1)

Sorsolás, eredmények - NB III Közép csoport 2016/2017-es szezon - 23.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2017.03.18.15:00Dabas-GyónHódmezővásárhelyi FC0-1 (0-1)
2017.03.18.15:00SzigetszentmiklósPénzügyőr SE1-2 (0-1)
2017.03.18.15:00Várfürdő-Gyulai TFCMórahalom1-1 (0-0)
2017.03.18.15:00Szekszárdi UFCBudafoki MTE-Újbuda FC0-1 (0-1)
2017.03.18.17:00DunaújvárosFC Dabas1-2 (0-2)
2017.03.19.14:00Ferencvárosi TC II.Pécs1-3 (0-2)
2017.03.19.15:00Méhkeréki SEDunaharaszti MTK0-2 (0-2)
2017.03.19.15:00Komlói BányászBékéscsaba 1912 Előre II.1-1 (1-1)
2017.03.19.15:00Szentlőrinc SEPaksi FC II.1-1 (0-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Közép csoport 2016/2017-es szezon - 22.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2017.03.11.13:00Pénzügyőr SEMéhkeréki SE1-0 (1-0)
2017.03.11.14:30MórahalomSzentlőrinc SE1-1 (0-0)
2017.03.11.14:30PécsDunaújváros5-1 (2-0)
2017.03.11.14:30Budafoki MTE-Újbuda FCVárfürdő-Gyulai TFC2-0 (1-0)
2017.03.11.14:30Szekszárdi UFCDabas-Gyón3-1 (0-0)
2017.03.12.11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Ferencvárosi TC II.1-0 (1-0)
2017.03.12.14:30Paksi FC II.Komlói Bányász4-0 (1-0)
2017.03.12.14:30FC DabasSzigetszentmiklós1-1 (1-1)
2017.03.12.14:30Dunaharaszti MTKHódmezővásárhelyi FC1-2 (1-1)

Sorsolás, eredmények - NB III Közép csoport 2016/2017-es szezon - 21.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2017.03.04.14:30Dabas-GyónDunaharaszti MTK1-0 (0-0)
2017.03.04.14:30SzigetszentmiklósPécs2-1 (1-0)
2017.03.04.14:30Komlói BányászMórahalom0-2 (0-1)
2017.03.04.14:30Várfürdő-Gyulai TFCSzekszárdi UFC2-3 (2-2)
2017.03.05.11:00Ferencvárosi TC II.Paksi FC II.1-5 (1-1)
2017.03.05.14:30Hódmezővásárhelyi FCPénzügyőr SE0-0 (0-0)
2017.03.05.14:30Méhkeréki SEFC Dabas0-0 (0-0)
2017.03.05.14:30Szentlőrinc SEBudafoki MTE-Újbuda FC0-2 (0-2)
2017.03.05.17:00DunaújvárosBékéscsaba 1912 Előre II.2-1 (0-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Közép csoport 2016/2017-es szezon - 20.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2017.02.25.13:00Pénzügyőr SEDunaharaszti MTK2-2 (2-0)
2017.02.25.14:00Szekszárdi UFCSzentlőrinc SE1-1 (0-0)
2017.02.25.14:00Budafoki MTE-Újbuda FCKomlói Bányász4-2 (2-0)
2017.02.25.14:00PécsMéhkeréki SE1-0 (0-0)
2017.02.25.14:00Várfürdő-Gyulai TFCDabas-Gyón1-0 (0-0)
2017.02.26.12:00Békéscsaba 1912 Előre II.Szigetszentmiklós2-2 (2-0)
2017.02.26.14:00MórahalomFerencvárosi TC II.4-2 (3-1)
2017.02.26.14:00Paksi FC II.Dunaújváros1-1 (1-0)
2017.02.26.14:00FC DabasHódmezővásárhelyi FC0-0 (0-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Közép csoport 2016/2017-es szezon - 19.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2017.02.18.13:00Pénzügyőr SEDabas-Gyón2-1 (0-1)
2017.02.18.14:00Komlói BányászSzekszárdi UFC1-3 (0-1)
2017.02.18.17:00DunaújvárosMórahalom2-1 (1-0)
2017.02.19.14:00Dunaharaszti MTKFC Dabas2-1 (0-0)
2017.02.19.14:00Hódmezővásárhelyi FCPécs1-1 (0-1)
2017.02.19.14:00Méhkeréki SEBékéscsaba 1912 Előre II.0-2 (0-0)
2017.02.19.14:00SzigetszentmiklósPaksi FC II.0-3 (0-0)
2017.02.19.14:00Ferencvárosi TC II.Budafoki MTE-Újbuda FC1-4 (0-1)
2017.02.19.14:00Szentlőrinc SEVárfürdő-Gyulai TFC3-0 (1-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Közép csoport 2016/2017-es szezon - 18.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2016.12.02.13:00Békéscsaba 1912 Előre II.Hódmezővásárhelyi FC3-1 (2-1)
2016.12.03.13:00Dabas-GyónSzentlőrinc SE3-2 (1-1)
2016.12.03.13:00Várfürdő-Gyulai TFCKomlói Bányász1-0 (0-0)
2016.12.03.13:00Budafoki MTE-Újbuda FCDunaújváros4-2 (2-0)
2016.12.03.13:00MórahalomSzigetszentmiklós1-2 (1-0)
2016.12.03.13:00PécsDunaharaszti MTK2-1 (2-0)
2016.12.04.13:00Szekszárdi UFCFerencvárosi TC II.1-1 (0-0)
2016.12.04.13:00Paksi FC II.Méhkeréki SE1-0 (1-0)
2016.12.04.13:00FC DabasPénzügyőr SE2-1 (1-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Közép csoport 2016/2017-es szezon - 17.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2016.11.26.13:00PécsPénzügyőr SE3-0 (2-0)
2016.11.26.13:00MórahalomMéhkeréki SE2-0 (1-0)
2016.11.26.13:00Budafoki MTE-Újbuda FCSzigetszentmiklós1-2 (1-1)
2016.11.26.13:00Szekszárdi UFCDunaújváros1-1 (1-0)
2016.11.26.13:00Dabas-GyónFC Dabas0-3 (0-1)
2016.11.27.11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Dunaharaszti MTK1-1 (1-0)
2016.11.27.13:00Szentlőrinc SEKomlói Bányász3-0 (1-0)
2016.11.27.13:00Paksi FC II.Hódmezővásárhelyi FC4-3 (?-?)
2016.11.27.13:00Várfürdő-Gyulai TFCFerencvárosi TC II.3-1 (0-1)

Sorsolás, eredmények - NB III Közép csoport 2016/2017-es szezon - 16.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2016.11.19.13:00Komlói BányászDabas-Gyón0-2 (0-0)
2016.11.19.13:00SzigetszentmiklósSzekszárdi UFC0-0 (0-0)
2016.11.19.17:00DunaújvárosVárfürdő-Gyulai TFC6-1 (1-0)
2016.11.20.11:00Ferencvárosi TC II.Szentlőrinc SE1-2 (0-2)
2016.11.20.13:00Méhkeréki SEBudafoki MTE-Újbuda FC0-1 (0-0)
2016.11.20.13:00Hódmezővásárhelyi FCMórahalom1-0 (1-0)
2016.11.20.13:00Dunaharaszti MTKPaksi FC II.2-1 (1-1)
2016.11.20.13:00Pénzügyőr SEBékéscsaba 1912 Előre II.1-2 (0-2)
2016.11.20.13:00FC DabasPécs0-1 (0-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Közép csoport 2016/2017-es szezon - 15.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2016.11.12.11:00Békéscsaba 1912 Előre II.FC DabasELMARADT!
2016.11.12.13:30Szentlőrinc SEDunaújvárosELMARADT!
2016.11.12.13:30Komlói BányászFerencvárosi TC II.ELMARADT!
2016.11.12.13:30Paksi FC II.Pénzügyőr SE0-2 (0-0)
2016.11.12.13:30MórahalomDunaharaszti MTK2-0 (1-0)
2016.11.12.13:30Budafoki MTE-Újbuda FCHódmezővásárhelyi FC0-1 (0-1)
2016.11.12.13:30Szekszárdi UFCMéhkeréki SE0-0 (0-0)
2016.11.12.13:30Várfürdő-Gyulai TFCSzigetszentmiklós2-3 (0-0)
2016.11.12.13:30Dabas-GyónPécs0-10 (0-4)
2016.11.23.13:00Szentlőrinc SEDunaújváros3-2 (2-1)
2016.11.24.13:00Komlói BányászFerencvárosi TC II.0-3 (0-2)
2016.11.30.13:00Békéscsaba 1912 Előre II.FC Dabas4-0 (1-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Közép csoport 2016/2017-es szezon - 14

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2016.11.05.13:00Pénzügyőr SEMórahalom1-1 (0-1)
2016.11.05.13:30SzigetszentmiklósSzentlőrinc SE3-2 (2-1)
2016.11.05.17:00DunaújvárosKomlói Bányász3-0 (0-0)
2016.11.06.11:00Ferencvárosi TC II.Dabas-Gyón1-1 (1-0)
2016.11.06.13:30Méhkeréki SEVárfürdő-Gyulai TFC0-2 (0-1)
2016.11.06.13:30Hódmezővásárhelyi FCSzekszárdi UFC1-0 (0-0)
2016.11.06.13:30Dunaharaszti MTKBudafoki MTE-Újbuda FC0-2 (0-2)
2016.11.06.13:30FC DabasPaksi FC II.0-1 (0-1)
2016.11.06.13:30PécsBékéscsaba 1912 Előre II.4-0 (2-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Közép csoport 2016/2017-es szezon - 13.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2016.10.29.14:30Komlói BányászSzigetszentmiklós1-3 (0-1)
2016.10.29.14:30Budafoki MTE-Újbuda FCPénzügyőr SE2-0 (0-0)
2016.10.29.14:30Szekszárdi UFCDunaharaszti MTK2-1 (2-0)
2016.10.29.14:30Várfürdő-Gyulai TFCHódmezővásárhelyi FC0-3 (0-0)
2016.10.29.14:30MórahalomFC Dabas2-0 (0-0)
2016.10.30.11:00Ferencvárosi TC II.Dunaújváros1-2 (0-1)
2016.10.30.13:30Szentlőrinc SEMéhkeréki SE2-1 (2-0)
2016.10.30.13:30Paksi FC II.Pécs1-0 (1-0)
2016.10.30.13:30Dabas-GyónBékéscsaba 1912 Előre II.5-2 (3-2)

Sorsolás, eredmények - NB III Közép csoport 2016/2017-es szezon - 12.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2016.10.21.18:00DunaújvárosDabas-Gyón1-1 (1-1)
2016.10.22.11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Paksi FC II.ELMARADT!
2016.10.22.14:00Pénzügyőr SESzekszárdi UFC2-1 (0-0)
2016.10.22.14:30SzigetszentmiklósFerencvárosi TC II.4-1 (3-0)
2016.10.22.14:30Méhkeréki SEKomlói Bányász1-0 (0-0)
2016.10.22.14:30Hódmezővásárhelyi FCSzentlőrinc SE2-1 (1-0)
2016.10.22.14:30Dunaharaszti MTKVárfürdő-Gyulai TFC2-0 (0-0)
2016.10.22.14:30FC DabasBudafoki MTE-Újbuda FC0-1 (0-1)
2016.10.22.14:30PécsMórahalom5-0 (3-0)
2016.11.09.13:30Békéscsaba 1912 Előre II.Paksi FC II.2-3 (1-2)

Sorsolás, eredmények - NB III Közép csoport 2016/2017-es szezon - 11.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2016.10.15.14:30Komlói BányászHódmezővásárhelyi FC0-3 (0-1)
2016.10.15.14:30Budafoki MTE-Újbuda FCPécs2-0 (2-0)
2016.10.15.14:30Szekszárdi UFCFC Dabas1-0 (0-0)
2016.10.15.14:30Várfürdő-Gyulai TFCPénzügyőr SE0-0 (0-0)
2016.10.15.18:00DunaújvárosSzigetszentmiklós3-0 (2-0)
2016.10.16.11:00Ferencvárosi TC II.Méhkeréki SE2-3 (1-1)
2016.10.16.14:30Szentlőrinc SEDunaharaszti MTK1-2 (0-1)
2016.10.16.14:30Dabas-GyónPaksi FC II.3-5 (1-2)
2016.10.16.14:30MórahalomBékéscsaba 1912 Előre II.6-0 (5-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Közép csoport 2016/2017-es szezon - 10.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2016.10.08.14:00Pénzügyőr SESzentlőrinc SE1-0 (1-0)
2016.10.08.15:00SzigetszentmiklósDabas-Gyón4-1 (2-0)
2016.10.08.15:00PécsSzekszárdi UFC0-1 (0-1)
2016.10.09.11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Budafoki MTE-Újbuda FC0-1 (0-0)
2016.10.09.15:00Méhkeréki SEDunaújváros0-0 (0-0)
2016.10.09.15:00Hódmezővásárhelyi FCFerencvárosi TC II.2-1 (0-1)
2016.10.09.15:00Dunaharaszti MTKKomlói Bányász3-1 (1-0)
2016.10.09.15:00FC DabasVárfürdő-Gyulai TFC0-1 (0-0)
2016.10.09.15:00Paksi FC II.Mórahalom2-0 (1-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Közép csoport 2016/2017-es szezon - 09.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2016.10.01.15:00Komlói BányászPénzügyőr SE0-1 (0-1)
2016.10.01.15:00SzigetszentmiklósMéhkeréki SE4-0 (2-0)
2016.10.01.15:00Várfürdő-Gyulai TFCPécs0-6 (0-1)
2016.10.01.15:00Dabas-GyónMórahalom1-0 (0-0)
2016.10.01.18:00DunaújvárosHódmezővásárhelyi FC2-0 (0-0)
2016.10.02.11:00Ferencvárosi TC II.Dunaharaszti MTK2-1 (0-0)
2016.10.02.15:00Szentlőrinc SEFC Dabas1-2 (0-1)
2016.10.02.15:00Budafoki MTE-Újbuda FCPaksi FC II.2-1 (1-0)
2016.10.02.15:00Szekszárdi UFCBékéscsaba 1912 Előre II.0-0 (0-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Közép csoport 2016/2017-es szezon - 08.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2016.09.24.16:00PécsSzentlőrinc SE2-1 (1-1)
2016.09.24.16:00MórahalomBudafoki MTE-Újbuda FC3-3 (3-1)
2016.09.25.11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Várfürdő-Gyulai TFC1-0 (0-0)
2016.09.25.16:00Méhkeréki SEDabas-Gyón4-0 (2-0)
2016.09.25.16:00Hódmezővásárhelyi FCSzigetszentmiklós0-4 (0-2)
2016.09.25.16:00Dunaharaszti MTKDunaújváros1-2 (0-1)
2016.09.25.16:00Pénzügyőr SEFerencvárosi TC II.0-0 (0-0)
2016.09.25.16:00FC DabasKomlói Bányász4-1 (2-0)
2016.09.25.16:00Paksi FC II.Szekszárdi UFC1-1 (1-1)

Sorsolás, eredmények - NB III Közép csoport 2016/2017-es szezon - 07.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2016.09.16.16:00Dabas-GyónBudafoki MTE-Újbuda FC0-2 (0-1)
2016.09.17.16:00Komlói BányászPécs1-3 (0-1)
2016.09.17.16:00SzigetszentmiklósDunaharaszti MTK4-1 (1-1)
2016.09.17.16:00Szekszárdi UFCMórahalom1-1 (1-0)
2016.09.17.18:00DunaújvárosPénzügyőr SE2-1 (1-0)
2016.09.18.11:00Ferencvárosi TC II.FC Dabas1-0 (1-0)
2016.09.18.16:00Szentlőrinc SEBékéscsaba 1912 Előre II.3-2 (1-2)
2016.09.18.16:00Méhkeréki SEHódmezővásárhelyi FC1-4 (0-3)
2016.09.18.16:00Várfürdő-Gyulai TFCPaksi FC II.1-1 (0-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Közép csoport 2016/2017-es szezon - 06.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2016.09.10.16:30Pénzügyőr SESzigetszentmiklós0-3 (0-1)
2016.09.10.16:30MórahalomVárfürdő-Gyulai TFC3-1 (2-0)
2016.09.10.16:30Budafoki MTE-Újbuda FCSzekszárdi UFC2-0 (1-0)
2016.09.11.11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Komlói Bányász3-3 (2-1)
2016.09.11.16:30Hódmezővásárhelyi FCDabas-Gyón6-1 (2-0)
2016.09.11.16:30Dunaharaszti MTKMéhkeréki SE0-1 (0-0)
2016.09.11.16:30FC DabasDunaújváros3-0 (1-0)
2016.09.11.16:30Paksi FC II.Szentlőrinc SE4-0 (1-0)
2016.09.11.17:30PécsFerencvárosi TC II.0-0 (0-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Közép csoport 2016/2017-es szezon - 05.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2016.09.02.16:30SzigetszentmiklósFC Dabas3-0 (1-0)
2016.09.03.16:30Várfürdő-Gyulai TFCBudafoki MTE-Újbuda FC0-1 (0-0)
2016.09.03.18:00DunaújvárosPécs3-1 (1-0)
2016.09.04.11:00Ferencvárosi TC II.Békéscsaba 1912 Előre II.2-1 (1-1)
2016.09.04.16:30Szentlőrinc SEMórahalom3-1 (0-1)
2016.09.04.16:30Komlói BányászPaksi FC II.0-2 (0-0)
2016.09.04.16:30Méhkeréki SEPénzügyőr SE2-3 (0-1)
2016.09.04.16:30Hódmezővásárhelyi FCDunaharaszti MTK0-2 (0-0)
2016.09.04.16:30Dabas-GyónSzekszárdi UFC3-2 (3-1)

Sorsolás, eredmények - NB III Közép csoport 2016/2017-es szezon - 04.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2016.08.27.17:30Pénzügyőr SEHódmezővásárhelyi FC4-0 (2-0)
2016.08.27.17:30PécsSzigetszentmiklós1-2 (1-2)
2016.08.27.17:30MórahalomKomlói Bányász4-0 (2-0)
2016.08.27.17:30Budafoki MTE-Újbuda FCSzentlőrinc SE4-1 (2-1)
2016.08.27.17:30Szekszárdi UFCVárfürdő-Gyulai TFC1-0 (0-0)
2016.08.28.17:00Békéscsaba 1912 Előre II.Dunaújváros0-4 (0-1)
2016.08.28.17:30Dunaharaszti MTKDabas-Gyón1-1 (0-1)
2016.08.28.17:30FC DabasMéhkeréki SE1-1 (1-0)
2016.08.28.17:30Paksi FC II.Ferencvárosi TC II.1-1 (0-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Közép csoport 2016/2017-es szezon - 03.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2016.08.19.17:30Dunaharaszti MTKPénzügyőr SE3-1 (0-1)
2016.08.21.15:00Ferencvárosi TC II.Mórahalom4-0 (2-0)
2016.08.21.17:30Dabas-GyónVárfürdő-Gyulai TFC0-1 (0-1)
2016.08.21.17:30Szentlőrinc SESzekszárdi UFC0-0 (0-0)
2016.08.21.17:30Komlói BányászBudafoki MTE-Újbuda FC1-3 (0-0)
2016.08.21.17:30SzigetszentmiklósBékéscsaba 1912 Előre II.3-0 (0-0)
2016.08.21.17:30Méhkeréki SEPécs0-4 (0-2)
2016.08.21.17:30Hódmezővásárhelyi FCFC Dabas1-1 (1-0)
2016.08.21.18:00DunaújvárosPaksi FC II.5-0 (0-0)

Sorsolás, eredmények - NB III Közép csoport 2016/2017-es szezon - 02.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2016.08.13.17:30PécsHódmezővásárhelyi FC1-0 (0-0)
2016.08.13.17:30MórahalomDunaújváros0-1 (0-0)
2016.08.13.17:30Szekszárdi UFCKomlói Bányász1-0 (1-0)
2016.08.13.17:30Várfürdő-Gyulai TFCSzentlőrinc SE0-1 (0-0)
2016.08.13.17:30Dabas-GyónPénzügyőr SE1-2 (0-2)
2016.08.14.11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Méhkeréki SE3-3 (1-1)
2016.08.14.17:30FC DabasDunaharaszti MTK2-0 (1-0)
2016.08.14.17:30Budafoki MTE-Újbuda FCFerencvárosi TC II.0-2 (0-2)
2016.08.14.17:30Paksi FC II.SzigetszentmiklósTÖRÖLVE!
2016.10.05.15:00Paksi FC II.Szigetszentmiklós1-3 (0-2)

Sorsolás, eredmények - NB III Közép csoport 2016/2017-es szezon - 01.

Dátum
Időpont
Hazai
Vendég
Eredmény
2016.08.05.19:00DunaújvárosBudafoki MTE-Újbuda FC1-2 (1-0)
2016.08.06.17:30Pénzügyőr SEFC Dabas1-1 (0-1)
2016.08.06.17:30Komlói BányászVárfürdő-Gyulai TFC0-2 (0-1)
2016.08.06.17:30SzigetszentmiklósMórahalom2-0 (0-0)
2016.08.07.17:30Szentlőrinc SEDabas-Gyón2-3 (0-1)
2016.08.07.17:30Ferencvárosi TC II.Szekszárdi UFC2-0 (1-0)
2016.08.07.17:30Méhkeréki SEPaksi FC II.3-0 (1-0)
2016.08.07.17:30Hódmezővásárhelyi FCBékéscsaba 1912 Előre II.1-0 (1-0)
2016.08.07.17:30Dunaharaszti MTKPécs0-1 (0-1)
H
Csapat
M
GY
D
V
LG
KG
GK
P
01.Budafoki MTE-Újbuda FC34283375245187
02.Pécs34244692227076
03.Szigetszentmiklósi TK34215877393868
04.Dunaújváros34197877413664
05.Hódmezővásárhelyi FC341610847371058
06.Paksi FC II.341581158451353
07.Szekszárdi UFC34131383832653
08.Szentlőrinc SE34138135356-347
09.Pénzügyőr SE34137144348-546
10.FC Dabas34127153138-743
11.Dunaharaszti MTK34126163947-842
12.Ferencvárosi TC II.34118155054-441
13.Mórahalom34109155057-739
14.Békéscsaba 1912 Előre II.34106184466-2236
15.Várfürdő-Gyulai Termál FC34106182956-2736
16.Dabas-Gyón3494213992-5331
17.Méhkeréki SE3478193458-2429
18.Komlói Bányász3423292488-649
F.
Dátum
Nap
Időpont
Hazai
Vendég
19.2017.02.19.v14:00Méhkeréki SEBékéscsaba 1912 Előre II.
20.2017.02.26.v12:00Békéscsaba 1912 Előre II.Szigetszentmiklós
21.2017.03.05.v17:00DunaújvárosBékéscsaba 1912 Előre II.
22.2017.03.12.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Ferencvárosi TC II.
23.2017.03.19.v15:00Komlói BányászBékéscsaba 1912 Előre II.
24.2017.03.26.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Szentlőrinc SE
25.2017.04.02.v16:30Várfürdő-Gyulai TFCBékéscsaba 1912 Előre II.
26.2017.04.09.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Szekszárdi UFC
27.2017.04.16.v16:30Budafoki MTEBékéscsaba 1912 Előre II.
28.2017.04.23.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Mórahalom
29.2017.04.30.v17:00Paksi FC II.Békéscsaba 1912 Előre II.
30.2017.05.07.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Dabas-Gyón
31.2017.05.13.szo17:00Békéscsaba 1912 Előre II.Pécs
32.2017.05.21.v18:00FC DabasBékéscsaba 1912 Előre II.
33.2017.05.28.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Pénzügyőr SE
34.2017.06.04.v18:00Dunaharaszti MTKBékéscsaba 1912 Előre II.
F.
Dátum
Nap
Időpont
Hazai
Vendég
01.2016.08.07.v17:30Hódmezővásáhelyi FCBékéscsaba 1912 Előre II.
02.2016.08.14.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Méhkeréki SE
03.2016.08.21.v17:30Szigetszentmiklósi TKBékéscsaba 1912 Előre II.
04.2016.08.28.v17:00Békéscsaba 1912 Előre II.Dunaújváros
05.2016.09.04.v11:00Ferencvárosi TC II.Békéscsaba 1912 Előre II.
06.2016.09.11.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Komlói Bányász
07.2016.09.18.v16:00Szentlőrinc SEBékéscsaba 1912 Előre II.
08.2016.09.25.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Várfürdő-Gyulai TFC
09.2016.10.02.v15:00Szekszárdi UFCBékéscsaba 1912 Előre II.
10.2016.10.09.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Budafoki MTE
11.2016.10.16.v14:30MórahalomBékéscsaba 1912 Előre II.
12.2016.10.22. (ELMARADT!)szo11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Paksi FC II.
13.2016.10.30.v13:30Dabas-GyónBékéscsaba 1912 Előre II.
14.2016.11.06.v13:30PécsBékéscsaba 1912 Előre II.
12.2016.11.09.sze13:30Békéscsaba 1912 Előre II.Paksi FC II.
15.2016.11.12. (ELMARADT!)szo11:00Békéscsaba 1912 Előre II.FC Dabas
16.2016.11.20.v13:00Pénzügyőr SEBékéscsaba 1912 Előre II.
17.2016.11.27.v11:00Békéscsaba 1912 Előre II.Dunaharaszti MTK
15.2016.11.30.sze13:00Békéscsaba 1912 Előre II.FC Dabas
18.2016.12.02.p13:00Békéscsaba 1912 Előre II.Hódmezővásárhelyi FC
F.
Dátum
Nap
Idõpont
Hazai
Vendég
Osztály
01.2016.07.31.v18:00Ceglédi VSEBékéscsaba 1912 ElõreNB2
02.2016.08.07.v17:30Békéscsaba 1912 ElõreBalmaz Kamilla GyógyfürdõNB2
01.2016.08.07.v17:30Hódmezõvásáhelyi FCBékéscsaba 1912 Elõre II.NB3
03.2016.08.10.sze17:30BudaörsBékéscsaba 1912 ElõreNB2
02.2016.08.14.v11:00Békéscsaba 1912 Elõre II.Méhkeréki SENB3
04.2016.08.14.v17:30Békéscsaba 1912 ElõreSoroksár SCNB2
03.2016.08.21.v17:30Szigetszentmiklósi TKBékéscsaba 1912 Elõre II.NB3
05.2016.08.21.v19:00Szolnoki MÁV FCBékéscsaba 1912 ElõreNB2
06.2016.08.24.sze16:00 (TV)Békéscsaba 1912 ElõrePuskás Akadémia FCNB2
04.2016.08.28.v17:00Békéscsaba 1912 Elõre II.DunaújvárosNB3
07.2016.08.28.v17:30Master Good KisvárdaBékéscsaba 1912 ElõreNB2
05.2016.09.04.v11:00Ferencvárosi TC II.Békéscsaba 1912 Elõre II.NB3
06.2016.09.11.v11:00Békéscsaba 1912 Elõre II.Komlói BányászNB3
08.2016.09.11.v16:30Békéscsaba 1912 ElõreSwietelsky-Soproni VSENB2
09.2016.09.15.cs18:00HR-Rent KozármislenyBékéscsaba 1912 ElõreNB2
10.2016.09.18.v16:00SZEOL SCBékéscsaba 1912 ElõreNB2
07.2016.09.18.v16:00Szentlõrinc SEBékéscsaba 1912 Elõre II.NB3
6. (MK)2016.09.21.sze13:0043. sz. ÉpítõkBékéscsaba 1912 ElõreMK
08.2016.09.25.v11:00Békéscsaba 1912 Elõre II.Várfürdõ-Gyulai TFCNB3
11.2016.09.25.v16:00Békéscsaba 1912 ElõreCigánd SENB2
09.2016.10.02.v15:00Szekszárdi UFCBékéscsaba 1912 Elõre II.NB3
12.2016.10.02.v17:00Aqvital FC CsákvárBékéscsaba 1912 ElõreNB2
10.2016.10.09.v11:00Békéscsaba 1912 Elõre II.Budafoki MTENB3
13.2016.10.16.v13:00Békéscsaba 1912 ElõreVác FCNB2
11.2016.10.16.v14:30MórahalomBékéscsaba 1912 Elõre II.NB3
14.2016.10.22.szo17:00ZTE FCBékéscsaba 1912 ElõreNB2
7. (MK)2016.10.25.k17:30Aqvital FC CsákvárBékéscsaba 1912 ElõreMK
13.2016.10.30.v13:30Dabas-GyónBékéscsaba 1912 Elõre II.NB3
15.2016.10.30.v17:00Békéscsaba 1912 ElõreMosonmagyaróvári TE 1904NB2
16.2016.11.06.v13:30BFC SiófokBékéscsaba 1912 ElõreNB2
14.2016.11.06.v13:30PécsBékéscsaba 1912 Elõre II.NB3
12.2016.11.09.sze13:30Békéscsaba 1912 Elõre II.Paksi FC II.NB3
16.2016.11.20v13:00Pénzügyõr SEBékéscsaba 1912 Elõre II.NB3
17.2016.11.20v15:00Békéscsaba 1912 ElõreNyíregyháza Spartacus FCNB2
17.2016.11.27v11:00Békéscsaba 1912 Elõre II.Dunaharaszti MTKNB3
18.2016.11.27v13:00Dorogi FCBékéscsaba 1912 ElõreNB2
15.2016.11.30sze13:00Békéscsaba 1912 Elõre II.FC DabasNB3
18.2016.12.02.p13:00Békéscsaba 1912 Elõre II.Hódmezõvásárhelyi FCNB3
19.2016.12.04.v15:00Békéscsaba 1912 ElõreSzeged 2011NB2
20.2016.12.11.v13:00Békéscsaba 1912 ElõreCeglédi VSENB2
19.2017.02.19.v14:00Méhkeréki SEBékéscsaba 1912 Elõre II.NB3
21.2017.03.26.v17:00Balmaz Kamilla GyógyfürdõBékéscsaba 1912 ElõreNB2
20.2017.02.26.v12:00Békéscsaba 1912 Elõre II.SzigetszentmiklósNB3
22.2017.02.26.v16:00Békéscsaba 1912 ElõreBudaörsNB2
21.2017.03.05.v17:00DunaújvárosBékéscsaba 1912 Elõre II.NB3
23.2017.03.05.v14:30Soroksár SCBékéscsaba 1912 ElõreNB2
22.2017.03.12.v11:00Békéscsaba 1912 Elõre II.Ferencvárosi TC II.NB3
24.2017.03.12.v17:00Békéscsaba 1912 ElõreSzolnoki MÁV FCNB2
25.2017.03.16.cs17:00Puskás Akadémia FCBékéscsaba 1912 ElõreNB2
23.2017.03.19.v15:00Komlói BányászBékéscsaba 1912 Elõre II.NB3
26.2017.03.19.v15:00Békéscsaba 1912 ElõreMaster Good KisvárdaNB2
24.2017.03.26.v11:00Békéscsaba 1912 Elõre II.Szentlõrinc SENB3
25.2017.04.02.v16:30Várfürdõ-Gyulai TFCBékéscsaba 1912 Elõre II.NB3
27.2017.04.02.v18:00Swietelsky-Soproni VSEBékéscsaba 1912 ElõreNB2
26.2017.04.09.v11:00Békéscsaba 1912 Elõre II.Szekszárdi UFCNB3
28.2017.04.09.v19:00Békéscsaba 1912 ElõreHR-Rent KozármislenyNB2
29.2017.04.12.sze16:30Békéscsaba 1912 ElõreSZEOL SCNB2
27.2017.04.16.v16:30Budafoki MTEBékéscsaba 1912 Elõre II.NB3
30.2017.04.16.v16:30Cigánd SEBékéscsaba 1912 ElõreNB2
28.2017.04.23.v11:00Békéscsaba 1912 Elõre II.MórahalomNB3
31.2017.04.23.v17:00Békéscsaba 1912 ElõreAqvital FC CsákvárNB2
29.2017.04.30.v17:00Paksi FC II.Békéscsaba 1912 Elõre II.NB3
32.2017.04.30.v17:00Vác FCBékéscsaba 1912 ElõreNB2
33.2017.05.03.sze18:00Békéscsaba 1912 ElõreZTE FCNB2
30.2017.05.07.v11:00Békéscsaba 1912 Elõre II.Dabas-GyónNB3
34.2017.05.07.v17:30Mosonmagyaróvári TE 1904Békéscsaba 1912 ElõreNB2
31.2017.05.13.v17:00Békéscsaba 1912 Elõre II.PécsNB3
35.2017.05.14.v17:30Békéscsaba 1912 ElõreBFC SiófokNB2
32.2017.05.21.v18:00FC DabasBékéscsaba 1912 Elõre II.NB3
36.2017.05.21.v18:00Nyíregyháza Spartacus FCBékéscsaba 1912 ElõreNB2
33.2017.05.28.v11:00Békéscsaba 1912 Elõre II.Pénzügyõr SENB3
37.2017.05.28.v18:00Békéscsaba 1912 ElõreDorogi FCNB2
34.2017.06.04.v18:00Dunaharaszti MTKBékéscsaba 1912 Elõre II.NB3
38.2017.06.04.v18:00Szeged 2011Békéscsaba 1912 ElõreNB2
Print Friendly, PDF & Email