Előre most

Figyelem! Felhívjuk figyelmüket, hogy az idegenbeli mérkőzések megtekintése és az elutazás előtt minden esetben szíveskedjenek figyelmesen elolvasni a mérkőzésekkel kapcsolatos információkat. A szükséges tudnivalókat időben megosztjuk összes online felületünkön, így a Békéscsaba 1912 Előre NEM vállal felelősséget abban az esetben, ha valaki az információk hiányára hivatkozva, bármilyen okból nem tud az aktuális mérkőzésre bejutni! Előfordulhat, hogy a vendéglátó klub nem ad minden részletre kiterjedő tájékoztatást, így mindenképp javasoljuk, hogy keressék fel az ellenfél csapatának felületeit is és tájékozódjanak a bejutás feltételeiről. A Békéscsaba 1912 Előre minden tőle telhetőt megtesz azért, hogy vendégei, szurkolói és az érdeklődők időben, megfelelő felvilágosítást kapjanak, de önhibánkon kívül a helyszíni rendezési sajátosságokért NEM vállalhatunk felelősséget. Megértésüket és türelmüket köszönjük!

Gyere ki a meccsre és nyerj egy autót!

Emeljük a tétet, hiszen az Előre hazai mérkőzésein egy újszerű autót is nyerhetsz!

Gyere ki a Békéscsaba 1912 Előre hazai mérkőzéseire és a Tiéd lehet egy Opel Corsa típusú személygépkocsi!

Nyereményautó

Akár egyetlen belépővel is nyerhetsz egy autót! Nem kell mást tenned, mint vásárolnod egy vagy több belépőt és a jegy ellenőrző szelvényét bedobnod a hazai pénztáraknál kihelyezett urnákba!

Belépőjegy

Természetesen a bérletetekkel rendelkező, hűséges drukkereink sem maradnak ki a játékból: részvételükhöz arra kérjük őket, hogy munkanapokon munkaidőben fáradjanak be az Előre Székházba és vegyék át sorszámozott szelvényeiket, melyekkel ők nyilvánvalóan többszörös eséllyel indulnak a nyereményért! Megvásárolt bérletüket mindenképpen hozzák magukkal, hiszen ezzel igazolhatják jogosultságukat!

Nyerj egy autót!

Több mérkőzés, több belépőjegy, több esély, tehát mindenképpen érdemes lesz az egész szezonban a Békéscsaba 1912 Előre hazai mérkőzéseire járni, mert minden egyes bedobott ellenőrző szelvénnyel nő az esélyed, hogy megnyerhesd az autót! Minden szurkolónk korlátlan mennyiségű hazai belépőjegyet vásárolhat.

Az Opel Corsa felajánlója a Körös Autócentrum Kft. – 5600 Békéscsaba, Szarvasi út 66.

Körös Autócentrum Kft.

A nyereményjáték meghirdetését, lebonyolítását és a nyertes sorsolását közjegyző hitelesíti.

A teljes játékszabályzat megtekinthető, illetve letölthető itt:

Letöltés

Hajrá Lilák!

Lépj Te is pályára!

Legyen Öné a kezdőrúgás az Előre bármelyik hazai mérkőzésén!

Lepjék meg szeretteiket, barátaikat, üzlettársaikat egy különleges, emlékezetes ajándékkal! Minden kezdőrúgó belépése ingyenes és egy bekeretezett emléklapot kap ajándékba, melyen ő maga szerepel a kezdőrúgás pillanatában. A kezdőrúgó egy vendéget is hozhat magával és az eseményről természetesen videó és fotók is készülnek.

kezdorugas

A kezdőrúgásokkal kapcsolatban a sajto(at)1912elore.hu e-mail érdeklődhet. A kezdőrúgás igénylése térítés ellenében lehetséges.​ Előfordulhat, hogy adott mérkőzésre már elkelt a kezdőrúgás, ebben az esetben másik mérkőzést tud a jelentkező választani egyeztetés után.

A 2024/2025-ös idényre is meg lehet vásárolni hazai mérkőzéseink kezdőrúgásait, mely eddig is nagy népszerűségnek örvendett. Jelentkezni folyamatosan lehet, már az első hazai mérkőzésre, az Ajka elleni bajnokira is. A Békéscsaba 1912 Előre hazai mérkőzésein az első félidő kezdőrúgásának ára 40.000,- forint, míg a második félidei 30.000,- forint.

Békéscsaba 1912 Előre – DVSC

Békéscsaba 1912 ElőreDVSC

MOL Magyar Kupa 2024/2025.
3. forduló

0-4 (0-2)

Élő televíziós közvetítés

A MECCSET AZ M4 SPORT TELEVÍZIÓ ÉLŐBEN KÖZVETÍTI!

Időpont: 2024. szeptember 14. (szombat) 19:00 óra

Játékvezető: Bogár Gergő

Asszisztensek: Garai Péter, Berényi Ákos

Tartalék játékvezető: Nagy Róbert

Békéscsaba: Póser Dániel (90), Komáromi Csongor (02), Kovács Gergő (03), Szabó Bálint (05), Tóth Máté (06), Vólent Roland (10), Szatmári István (11), Mikló Roland (19), Kuzma Hunor Álmos (22), Albert István, (25), Czékus Ádám (37). Cserék: Uram János (26), Pintér Norbert (07), Zádori Krisztián (09), Hodonicki Márk (16), Hursán György (17), Kóródi Nándor (27), Sármány Kristóf (70), Maronyai Zalán Gábor (71), Pelles Patrik András (78).
Vezetőedző: Csató Sándor

DVSC: Megyeri Balázs (16), Pellumbi Jorgo (04), Szűcs Tamás (08), Dzsudzsák Balázs (10), Ferenczi János (11), Dreskovic Meldin (14), Bárány Donát (17), Kocsis Dominik (21), Kocsis Gergő Bence (27), Szécsi Márk (77), Lagator Dusan (94). Cserék: Pálfi Donát (86), Engedi Márk (87), Durasek Neven (06), Szuhodovszki Soma (13), Shaghoyan Zhirayr (23), Senaga Naoaki (24), Braga Victor Cristiano (26), Stojkovic Arandel (30), Silue Dognimani Yacouba (42), Kaye Shedrach Daniel (89).
Vezetőedző: Máté Csaba

Gólszerzők: Bárány Donát (10., 56. és 63. perc), Dzsudzsák Balázs (26. perc).

Sárga lapok: Szatmári István (25. perc), Tóth Máté (60. perc), Mikló Roland (73. perc).

Nézőszám: 1.650

Előttünk adódott az első nagy helyzet, Vólent Roland lövését azonban Megyeri Balázs bravúrral védte. A válasz nem késett sokat, Bárány Donát 13 méteres fordulásból ellőtt labdája a bal felső sarokba vágódott (0-1). Tíz perc múlva egyenlíthetettünk volna, Szabó Bálint előzött meg mindenkit, de a kifutó Megyeri Balázs lábbal mentett. Élénk, jó iramú mérkőzést láthatott a publikum, mindkét csapat gólt akart lőni, ami újra a debrecenieknek sikerült. Dzsudzsák Balázs a 26. percben egy szabadrúgásgóllal növelte a DVSC előnyét (0-2). A tempóra a félidő hátralévő részében sem lehetett panasz, de újabb gól már nem született.

Békéscsaba 1912 Előre - DVSC 0-4 (0-2)

Fotó: Bencsik Ádám

Bátran kezdtük a második játékrészt, ami egy nagyobb helyzetben is megnyilvánult. Mintha ez felébresztette volna a hajdúságiakat, akik nagy offenzívába kezdtek és gyakorlatilag a kapunk elé szorultunk. A fölény hamar góllá is érett, Bárány Donát ezúttal közelről fejjel volt eredményes (0-3). Hét perccel később biztossá vált a debreceniek továbbjutása: a játékvezető szerint Kovács Gergő buktatta a tizenhatoson belül Kocsist, a megítélt büntetőt pedig Bárány értékesítette (0-4). Bár a frissen beállt Pelles Patrik még korrigálhatott volna az eredményen, de kihagyta a kihagyhatatlant. A vendégek még hajtottak az újabb gólért, de kimaradtak a helyzeteik.

Máté Csaba: – Nagyon örülök a győzelemnek. Többnyire azt történt a pályán, amit szerettünk volna, helyzeteket akartunk kidolgozni és gólokat szerezni, ez sikerült is.

Csató Sándor: – Gratulálok a Debrecennek. Mindent beletettünk, amit csak tudtunk, de fejlődnünk kell védekezésben és javítanunk kell a helyzetkihasználásunkon is.