Szezonfinálé

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 88 másodperc.

A 2017/2018-as másodosztályú bajnokság utolsó mérkőzésére kerül sor 2018. június 3-án (vasárnap) 17:00 órától a Kórház utcai Stadionban, amikor a Soroksár SC együttesét fogadjuk.

Mivel mindkét csapatunk díjazott pozícióban zárja a szezont, így az érmek ünnepélyes átadása is ezen a napon történik meg. Megyei I. osztályú együttesünk megszerezte a második helyezést, így az ezüstérmek közvetlenül a vasárnapi mérkőzés előtt kerülnek kiosztásra.

Első csapatunk – függetlenül a június 3-i mérkőzés eredményétől – kiemelkedő teljesítménnyel -, az igen jól csengő harmadik helyen végzett az NB II-ben, ezért a bronzérmek ünnepélyes átadása rögtön a meccs után következik majd.

Természetesen külön díjazzuk házi gólkirályunkat Birtalan Botondot, aki jó eséllyel akár a bajnokság gólkirályi címét is megszerezheti, valamint az online módon “Szavazz, a 2017/2018-as tavaszi szezon legjobb játékosára!” címmel indított voksolás győztesét is.

A díjakat Szpisják Zsolt, az MLSZ Békés Megyei szervezetének igazgatója adja majd át.

Mindenképpen érdemes lesz tehát egy kicsit korábban érkezni, a mérkőzés után pedig maradni néhány percet, hiszen olyan felejthetetlen pillanatokban lehet részük, melyekre minden lila-fehér érzelmű szimpatizáns jó szívvel gondolhat majd vissza!

Hajrá Lilák! Szép volt srácok és köszönjük nektek ezt a sikert!