Időpont: 2015. április 18. (szombat) 19:00 óra

Helyszín: Kaposvár, Kaposvári Rákóczi Stadion

Asszisztensek: Kepe Arnold, Kovács II. Gábor

Kaposvár: Bozsó Antal, Kovács Olivér, Kiss Márton, Rajczi Péter, Petrók Viktor, Vermes Krisztián, Lakatos Gergő, Faggyas Milán. Hadaró Valentin, Nagy Krisztián, Albert Ádám. Cserék: Balogh Bence, Somodi Bence Máté, Király Vitalij, Fejős Áron, Házi Bence, Olasz Dénes, Dominic Luka.
Edző: Prukner László

Békéscsaba: Póser Dániel, Bényei Balázs, Koszó Balázs Tibor, Balog Zsolt, Birtalan Botond, Borbély Bálint, Bagi István, Spitzmüller István, Király Patrik, Szilágyi Péter, Vólent Roland. Cserék: Mursits Roland, Tölgyesi Viktor, Balázs Richárd, Prasler Thomas Michel, Fehér Zsolt, Berki Péter, Balogh Milán.
Vezetőedző: Zoran Spisljak

Gólszerzők: Borbély Bálint (15. perc), Lakatos Gergő (35. perc).

Sárgalapok: Spitzmüller István (13. perc), Lakatos Gergő (23. perc), Király Patrik (55. perc), Albert Ádám (65. perc), Olasz Dénes (92 perc).

A 15. percben Borbély Bálint szabadrúgásánál Bozsó kapus későn indult el, így a labda a hálóba jutott (0-1). A 35. percben Faggyas beadása után Lakatos Gergő közelről a kapuba fejelt (1-1). A térfélcserét követően mindkét csapat nagy vehemenciával kezdett. Spitzmüller lövésével indult a második játékrész, de az sajnos elkerülte Bozsó kapuját. Zoran Spisljak cserékkel próbálta frissíteni csapatát. Előbb Prasler érkezett Bagi helyére, majd Balogh Milán váltotta Királyt. A hajrában Vólent is pályára került és egy perccel később akár a meccset is eldönthette volna, de Petrók bravúrral mentett előle. A hajrában Prasler állította komoly próba elé Bozsó kapust, újabb gól azonban már nem született.

A Békéscsaba továbbra is őrzi veretlenségét, bár egy győzelem mindenképpen optimálisabb lett volna. Még egyszer játszunk idegenben ebben a szezonban, aztán a mindent eldöntő öt hazai mérkőzés következik. A sorrend az élen változatlan maradt, bár a különbség némileg nőtt.

Zoran Spisljak: – Még egy izgalmas meccs, amely sajnos csak egy pontot ért. Mindkét csapat szeretett volna nyerni, mindkét együttes sok hibával játszott, de mi közelebb álltunk a győzelemhez. Az a kicsi plusz hiányzott, amit a következő mérkőzésen be kell pótolnunk. Köszönjük szurkolóinknak, hogy elkísérték a csapatot!