Kapcsolat

Békéscsaba 1912 Előre Futball ZRt.

Cím:
5600 Békéscsaba, Kórház u. 6.

Telefon/fax:
+36 66 637 787
(munkanapokon 08:00-16:00 óra között hívható)

Ügyfélszolgálati Iroda (Előre Székház I. emelet) nyitvatartás – 2017. június 19. (hétfő) és július 28. (péntek) között:
hétfőn és kedden zárva, szerdától péntekig 17:00-19:00 óra között.
A hazai mérkőzések napjain a klubkártya és/vagy bérlet ügyintézés szünetel.

Központi e-mail cím:
1912elore@1912elore.hu

Igazgatóság elnöke – Kozma János (Békéscsaba 1912 Előre Futball Zrt.):
kozma@vagyonkezelozrt.hu

Klubigazgató – Igricz Mihály (Békéscsaba 1912 Előre Futball Zrt.):
igricz@1912elore.hu

Sportegyesület elnöke – dr. Kovács Mihály (Békéscsaba 1912 Előre Sportegyesület):
kovacsm@bmkk.eu

Gazdasági vezető – Belanka Csaba:
belanka@1912elore.hu

Vezetőedző (NB II) – Boér Gábor:
boer@1912elore.hu

Asszisztens edző (NB II) – Makra Zsolt
makra@1912elore.hu

Technikai vezető (NB II) – Steigerwald Ernő:
steigerwald@1912elore.hu

Vezetőedző (NB III) – Szenti Zoltán:
szenti@1912elore.hu

Technikai vezető (NB III) – Balog Zsolt:
27bubu@gmail.com

Gazdasági iroda – Leel-Őssy Erzsébet:
iroda@1912elore.hu

Sajtó akkreditáció:
sajto@1912elore.hu

Marketing, média, informatika, infrastruktúra – Molnár Balázs:
molnar@1912elore.hu
+36 30 339 6328
(munkanapokon 08:00-16:00 óra között hívható)

Adószám (Békéscsaba 1912 Előre Futball Zrt.):
24085434-2-04

Adószám (Békéscsaba 1912 Előre Sportegyesület):
18371079-2-04​

Klubkártya információ:
www.elorekartya.hu
info@elorekartya.hu
+36 30 825 5885

Belépőjegy információ:
belepojegy@1912elore.hu

Facebook:
http://www.facebook.com/1912elore

Twitter:
http://www.twitter.com/1912elore

Google+:
https://plus.google.com/u/0/b/100626155406487015014/100626155406487015014

Fórum:
http://www.1912elore.hu/forum/

YouTube:
http://www.youtube.com/Békéscsaba1912Előre

Térkép:

Üzenetküldés