Időpont: 2016. szeptember 11. (vasárnap) 16:30 óra

Helyszín: Kórház utcai Stadion (centerpálya)

Asszisztensek: Vígh-Tarsonyi Gergő, Máyer Gábor

Tartalék játékvezető: Farkas Mátyás

Vége a mérkőzésnek.
Békéscsaba 1912 Előre – Swietelsky-Soproni VSE 1-0 (0-0)
A részletes beszámolót és a mérkőzésen készült fotókat nemsokára megtekinthetitek weboldalunkon.
Folytatás 2016. szeptember 15-én (csütörtök) 18:00 órától, amikor a Kozármisleny vendégeként Pécsett lépünk pályára.

ora 90. perc: Szalai előbb elügyetlenkedett egy lehetőséget, majd nagyon szép lövést eresztett el a tizenhatos vonaláról, de Heinrich kapus a helyén volt. A játékvezető 3 percet hosszabbít.

ora 86. perc: Fabio beadását Gránicz tekerte kapura, sajnos mellé ment.

ora 85. perc: Megint Ribánszkinak kellett jönnie a labdáért.

ora 84. perc. Tóth szerzett határozottan labdát, sajnos elakadt a támadás.

csere  81. perc: Újabb csere csapatunknál, Spitzmüller váltja Nagy Istvánt.

csere 76. perc. Cserél mindkét csapat, a vendégeknél Popin Sasa érkezik Nagy Patrik helyére, míg nálunk Tóth Dániel váltja Urbin Pétert.

sargalap 74. perc: Ribánszki László is besárgult.

sargalap 70. perc: Juhász György is besárgult.

ora 68. perc: Kapacina ívelt be egy szabadrúgást, Sifter megcsúsztatta a labdát, Ribánszki szép vetődéssel hárított.

csere 66. perc. Cserél csapatunk is, Birtalan helyett Gránitz Patrik játszik tovább.

csere 65. perc: Cserélnek a vendégek, Erdélyi László folytatja Batizi-Pócsi Balázs helyett.

sargalap 59. perc: Szélpál Norbert kapott sárgalapot.

ora 57. perc: Eszlátyi robogott el a baloldalon, rövidsarkos, lapos lövését Ribánszki magabiztosan hárította.

gol 49. perc: GÓL! Birtalan remek átadását Urbin Péter értékesítette. 1-0

ora 47. perc: Szalai kígyózott végig a soproni védelmen, lövésébe az utolsó pillanatban léptek bele a védők. Az ellentámadás során Kapacina lőtt harminc méterről fölé. Élénk, harcos játékkal kezdődött a második félidő.

ora Elkezdődött a második félidő, a soproniak indították útjára a labdát. Cseréltek a vendégek, Szellák Soma helyett Soós Bence a pályán.

ora Vége az első játékrésznek. Nemsokára jövünk vissza. A pillanatnyi eredmény: 0-0

ora 44. perc. Egy beívelt labdára Ribánszki jött ki a tizenhatos vonalához.

ora 38. perc. Viczián lódult meg a baloldalon, éles beadását a soproni védők kivágták.

ora 37. perc: A Sopron egy percen belül második szögletét végezhette el, a kipattanó lövést Kapacina Valér 30 méterről a kapu mellé csavarta.

ora 36. perc. Nagy István szánta el magát lövésre, ballábas tekerése jócskán a kapu mellé szállt.

ora 32. perc. Nagy István forgólodott a vendégek tizenhatosán, elakadt a védőkben.

ora 28. perc: Viczián fejelt fölé egy ígéretes indítás után.

ora 27. perc: Szalai cselezte be magát a büntetőterületre, szöglet lett belőle.

ora 26. perc. Szabadrúgáshoz jutott csapatunk, Birtalan mellé ívelte.

ora 23. perc: Ivószünet.

ora 21. perc: Urbin és Birtalan birkózott a soproni kapu előtt, szabadrúgás lett kifelé.

ora 15. perc: Az elmúlt néhány percben a Sopron enyhe mezőnyfölényre tett szert.

ora 9. perc: Urbin remekül ugratta ki a baloldalon Juhászt, akinek éles beadása elsuhant a kapu előtt. Az ellentámadásból rögtön helyzetet alakított ki a Sopron, többen is elhibázták a kínálkozó lehetőséget a vendég játékosok közül.

ora 8. perc: Bagi rossz haza adására Batizi-Pócsi csapott le, emelése szerencsére elszállt a felső léc fölött.

ora Kapustól-kapusig megjáratták a csapatok a labdát.

ora Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, piros-fehér szerelésben a vendégcsapat. A Békéscsaba kezdte a találkozót.

ora Huszonöt perc múlva kezdés. Melegítenek a csapatok.

Üdvözlünk mindenkit!
Békéscsaba 1912 Előre – Swietelsky-Soproni VSE mérkőzés következik. Élő tudósításunkat olvashatjátok a helyszínről.

Háromnegyed óra múlva kezdés, a kezdő összeállítások a mai napon a következők.

Békéscsaba: Ribánszki László, Bagi István, Kelemen Dávid, Szélpál Norbert, Nascimento de Oliveira Fabio, Szalai Dániel, Viczián Ádám, Nagy István, Juhász György, Birtalan Botond, Urbin Péter. Cserék: Mursits Roland, Takács Péter, Gránicz Patrik, Pilán Márkó, Tóth Dániel, Spitzmüller István, Bényei Balázs.
Vezetőedző: Zoran Spisljak

Soproni VSE: Eszlátyi István, Szellák Soma, Batizi-Pócsi Balázs, Sifter Tamás, Nagy Patrik, Kovács Gergő, Szabó László, Horváth Péter, Tóth Dávid, Heinrich Márk, Kapacina Valér. Cserék: Soós Bence, Zimomrja Olekszándr, Erdélyi László, Fazekas Géza, Deme Imre, Gelei Vince, Sasa Popin.
Vezetőedző: Supka Attila