Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – UTA Arad

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 1 másodperc.

Békéscsaba: Ribánszki László, Dávid Zoltán, Nagy Sándor, Babinyecz Balázs, Zahorán Balázs, Hursán György, Mezei Szabolcs, Lustyik Levente, Máris Dominik, Szalai Dániel, Tóth Dániel. Cserék: Czinanó Áron, Styecz Bence, Viczián Ádám, Váradi Ádám, Seres Bence, Mácsai László. Vezetőedző: Boér Gábor
0'
Arad: Boldea Roberto, Costin Cristian, Manea Alexandru, Benga Samba, Copaci Paul, Stahl Albert, Oprea Lucian, Enescu Andrei, Tanase Ionut, Petra Mihai, Pop Alexandru,. Cserék: Zamfir Rafael, János Norbert, Vadrariu Dan, David Popa, Cublesan Paul, Dan Daniel, Matei Cristian, Petris Tiberiu, Juga Rafael, Gal Alexandru. Vezetőedző: Popa Ionut
0'
Elkezdődött a mérkőzés, fehér színű mezben a hazai, sárga szerelésben a vendégcsapat. A vendég csapat kezdte a találkozót.
0'
14'
Váltakozó mezőnyjáték, még nem pörögtek fel eléggé a csapatok.
16'
Felkészülési mérkőzéshez illően barátságos a hangulat, bár a labdát a vendégek birtokolják.
17'
Petra Mihai beadása után szöglethez jutott az Arad, ami azonban eredmény nélkül maradt.
19'
Tóth keltett zavart a tizenhatos környékén.
20'
Zahorán harcolt ki sarokrúgást.
21'
A szöglet után Mezei került gólhelyzetbe, de a vendég kapus bravúrral védett.
22'
Tóth felé szállt veszélyesen a labda, de védők blokkoltak.
25'
Copaci lőtt 23 méterről, Ribánszki védett.
29'
Tanase lőtt jócskán fölé-mellé.
30'
Szabadrúgás után Hursán elé került a labda, aki finoman gurította a vendég kapuba.
35'
Zahorán bombázott, a lepattanó Tóth elé került, aki a kapust találta el, így szöglet lett belőle.
37'
Vendég szöglet után Petra lőtt kapura, Ribánszki védett.
39'
Cseréltek a vendégek, Petris helyett Matei a pályán
40'
Ribánszki mentett szögletre.
43'
Szalai került helyzetbe, de lesen volt.
44'
Dávid kapott sárga lapos figyelmeztetést.
45'
1-0
46'
Elkezdődött a második félidő, a Békéscsaba indította útjára a labdát. Nagy Sándort Seres Bence váltotta.
48'
Zahorán adott be balról, de nem alakult ki gólhelyzet.
53'
Máris helyett Viczián érkezett.
56'
Váradi folytatja Hursán helyett.
58'
Seres lőtt a kapu fölé, szöglet lett belőle.
60'
Mácsai lép pályára Mezei helyett, ugyanakkor az aradiak kettőt cseréltek.
62'
Ribánszkit váltja Czinanó.
64'
Cublesan lőtt ballal kapura, a védőkről szögletre pattant a labda.
64'
A szögletet Matei fejelte a kapuba.
66'
Újabb csere a vendégeknél.
71'
Seres lövését a kapus szögletre védte.
72'
A szögletről beívelt labdát Dávid fejelte a kapu mellé.
75'
David lőtt kapura, Czinano védett.
77'
81'
Styecz lőtt kapura, nem sokkal ment fölé.
82'
Tóth Emelt a kapus fölött, de csak szöglet lett belőle.
84'
Babinyecz mentett szögletre.
90'
A vendégek az utolsó percben Cublesan Paul találatával megszerezték a vezetést, ezzel a győzelmet is.