Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – Ceglédi VSE

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 1 másodperc.

Ribánszki László, Nagy Sándor, Mezei Szabolcs, Mészáros Márk, Szatmári István, Gránicz Patrik, Urbin Péter, Király Patrik, Viczián Ádám, Pilán Márkó, Szélpál Norbert. Cserék: Uram János, Lustyik Levente, Tóth Dániel, Máris Dominik, Szalai Dániel, Hursán György, Babinyecz Balázs. Vezetőedző: Boér Gábor
0'
Mursits Roland, Nánási Balázs, Albert István, Sigér Ákos, Oldal Tibor, Rétyi Tamás, Wild Tamás Róbert, Preklet Csaba, Tímári Norman, Hujber Tamás, Asztalos Dávid. Cserék: Tulipán Ákos, Kárász Krisztián, Ágoston Donát, Gyürki Gergely, Kitl Krisztián, Maksimovic Nikola, Lukács Richárd.. Vezetőedző: Klausz László
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila színű mezben a hazai, sárga-kék szerelésben a vendégcsapat. A hazai csapat kezdte a találkozót.
6'
Egyelőre főképp a hazai együttes birtokolja a labdát, a vendégek a saját tárfelükön védekeznek.
15'
Maradt a hazai mezőnyfölény, egyelőre helyzetig még egyik csapat sem jutott el.
20'
Király Patrik beadását Urbin Péter fejelte a kapuba.
25'
Hujber Tamás helyett Lukács Richárd a pályán.
25'
Ivószünet
30'
Továbbra is hazai támadásokat láthatunk, egyelőre nem változott az eredmény.
32'
Király keresztlabdájával Gránicz indult meg, majd passzolt Pilánnak, a védők azonban szerelték.
32'
Gránicz lőtt ballal, de elakadt.
34'
Tímári indult meg egy kontrával, de Viczián szépen szerelte.
35'
Szatmári lőtt harmincról kapura, szöglet lett belőle.
37'
Egy mutatós szögletvariáció után Gránicz bombázott, de elakadt a védőkben.
37'
Pilánt és Preklet Csabát figyelmeztette a játékvezető.
40'
Urbin fejelt kapura egy beadást, Mursitsnak kellett védeni.
44'
Oldal szögletét Sigér próbálta meg kapura tenni, de jócskán mellé ment.
45'
A játékvezető egy percet hosszabbít.
45'
A hosszabbításban Szatmári beadását Urbin továbbította a hálóba, azonban les miatt érvénytelenítették a találatot.
45'
1-0
46'
Elkezdődött a második félidő, a vendégek indították útjára a labdát.
46'
Asztalos Dávid helyett Gyürki Gergely játszik tovább.
48'
Egy vendég kontratámadás után a remekül kiugró Lukács jobblábas lövése a kapufán csattant. Röviddel ezután Gyürki került helyzetbe, de Ribánszki gyors vetődéssel felszedte a labdát előle..
56'
Az első félidőhöz képest támadóbb szellemű vendég együttes lépett pályára, így a játék kiegyensúlyozottá vált.
61'
Gránicz szaladt el a jobb oldalon, lefutotta a védőt, majd kapufára bombázott.
62'
Szélpál cselezte be magát a tizenhatoson belülre, majd kapura lőtt, melyet üggyel-bajjal tudott védeni.
65'
Mezei kontrázott, majd passzolt Gránicznak, aki a kapust találta el.
67'
Pilán Márkó
67'
Preklet Csaba
69'
Gránicz Patrik helyett Máris Dominik a pályán.
70'
Mezei Szabolcsot Hursán György váltja.
73'
Oldal Tibort Nikola Maksimovic a pályán.
80'
Hursán ugrott ki a vendég védők között, nagyon okosan visszapasszolta a labdát és az érkező Szatmári István a léc alá vágta azt.