Élő tudósítás: Békéscsaba 1912 Előre – Budafoki MTE

A bejegyzés kalkulált olvasási ideje 1 másodperc.

Ribánszki László, Birtalan Botond, Gránicz Patrik, Nagy István, Lustyik Levente, Babinyecz Balázs, Viczián Ádám, Dlusztus András, Nagy Sándor, Szélpál Norbert, Gyurján Bence. Cserék: Máthé Gábor, Zahorán Balázs, Szatmári István, Tóth Dániel, Király Patrik, Hursán György, Kiss László. Vezetőedző: Boér Gábor
0'
Budafok: Szabó Balázs, Margitics Andor, Gubacsi Zoltán, Ihrig-Farkas Sebestyén, Kovács Dávid, Filkor Attila, Kokenszki Norbert Imre, Kercsó Bence István, Khiesz Kornél, Forgács Péter, Csizmadia Csaba. Cserék: Somogyi Csaba, Vég Bence, Veszelinov Vladimir, Vankó Imre, Kirják Henrik, Patkós Imre Richárd, Fekete Máté. Vezetőedző: Tóth Bálint
1'
Elkezdődött a mérkőzés, lila-fekete színű mezben a hazai, fehér-fekete szerelésben a vendégcsapat. A hazai csapat kezdte a találkozót.
4'
Csapatunk korábbi játékosa, Ihrig-Farkas kapott remek kiugratást, tiszta helyzetből leadott lövését Ribánszki hárította.
7'
Nem késett sokat a hazai válasz sem, Gyurján játszotta magát - remek csellel - tisztára, pontos beadását Viczián fejelte a kapu fölé.
10'
Forgács Péter került jó helyzetbe, kissé kisodródott, így éles lövése elsuhant a gólvonal előtt.
13'
A vendég csapat egymás után harmadik nagy helyzetét puskázta el. Margitics kapott jó kiugratást, egyedül vezette rá a labdát a csabai kapura, de érthetetlen módon kifelé kanyarodott, így lövése elkerülte Ribánszki kapuját.
25'
Birtalanhoz került a labda az ellenfél ötösének a sarkán, belsővel akarta a kapuba helyezni, de a labda végül az oldalhálóban kötött ki.
31'
Viczián lépett jól ki a védők között, már csak a kapussal állt szemben, de lövése mellé szállt.
33'
Gránicz beadását Birtalan fejelte fölé-mellé.
38'
Birtalan újabb lövése kerülte el a kaput.
40'
Egy előre vágott labdára Viczián és a vendégek kapusa indultak, Szabó magasra felugorva megszerezte a labdát.
41'
Birtalan került ismét óriási helyzetbe, léc alá tartó lövését Szabó bravúrral hárította.
46'
A játékvezető nem hosszabbított.
46'
Elkezdődött a második félidő, a vendégek indították útjára a labdát.
46'
Tóth Dániel lép pályára Nagy Sándor helyett.
47'
Margitics Andor kapott sárga lapos figyelmeztetést.
52'
Csizmadia tört előre, kiugratását Ihrig-Farkas kapta, aki Ribánszki fölött a kapuba emelt, 0-1.
55'
Gyurján beadását két támadó sem tudta a kapuba kotorni.
62'
25 méterről Nagy István szánta el lövésre magát, ballábas lövését biztosan hárította a kapus.
63'
Az ellentámadásból majdnem megszerezte második gólját a vendég csapat, de Kokenszky lövését Ribánszki lábbal hárította.
64'
Lustyik Levente helyett Zahorán Balázs váltja.
64'
Kovács Dávid is besárgult.
67'
Kokenyszky Norbertet Vankó Imre váltja, Ihrig-Farkas Sebestyént pedig Fekete Máté.
68'
Nagy Istvánt váltja Király Patrik.
73'
A vendégek szögletét Ribánszki védte biztos kézzel.
74'
Vankó lőtt ballal 20 méterről, Ribánszki védett.
80'
Egy jól beívelt szöglet után Fekete Máté fejese a hazai kapu felső lécén csattant.